קידוח ידני- גישוש ואיתור תשתיות

חברת גאוטסט מתמחה בקידוחים ידניים. אנו מבצעים קידוחים לפי הצורך ובמקומות קשים לגישה.
שימוש בקידוח ידני מופעל ונעשה למטרות שונות ובניהם גישוש וסקר הקרקע ובדיקות קרקע עד 12 מ'. בין היתר משמש גם לביצוע תמ"א 38 ברחבי הארץ.
הקידוח נעשה באמצעות מקדח מיוחד שראש המקדח הינו 4".

לפני שמתחילים בקידוח ידני

מדובר על מבנה שמורכב ממוטות ועמודי פלדה, אליהם מחובר כבל עם מקדח ולוח בקרה מכני לשליטה והפעלה. המנוע ממקום במרחק מסוים מהמגדל קידוח. זאת מאחר והמקומות הם צרים וקטנים ואין מספיק מקום לשים גם את המנוע. לפני התחלת העבודה בודקים שיש גובה פנוי של לפחות 2.4 מטר להקמת מגדל הקידוח.

המקדח המיוחד מוחזק ומתופעל ידנית על ידי שני אנשי מקצוע ואדם שלישי ששולט על לוח הבקרה ומפעיל את המקדח. חשוב שלמבצעים יהי ניסיון וידע טוב בתחום הקידוח ידני.

ציוד המקדח נלקח בקלות לאתר הקידוח ונכנס בקלות רבה למקומות קשים לגישה לרבות: חדרים וחצרות בבתים פרטיים, חניונים, מרתפים, מקלטים ובכל מקום בו למכונות הקידוח הגדולות אין גישה לאתר. חשוב לציין כי שיטה זו יעילה מאד בתנאי הקרקע המותאמים.

איתור או גישוש תשתיות?

כשמדברים על איתור תשתיות מתכוונים לגילויין של תשתיות תת קרקעיות. הליך הנעשה פעמים רבות כחלק מתכנונו של מבנה חדש, שצפוי לעלות על הקרקע. האיתור יכול לכלול את איתור תשתית המים, תשתית הביוב, תשתית החשמל או תשתית התקשורת. את האיתור מבצעים עם מכשור מיוחד המזהה בצורה מדויקת את מיקומה של התשתית. איתור תשתיות יאפשר עבודה מדויקת על הקרקע, מבלי לגרום לפגיעה או לתקלות. במקרה וקיימת תקלה באחת התשתיות באמצעת המיכשור המקצועי שלנו נבצע גישוש תשתיות. גישוש תשתיות עוזר לשמור עליהן מבלי לגרום לנזקים ומאפשר לטפל אך ורק בבעיה עצמה.

צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים שלנו לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות.

להצעת מחיר

דילוג לתוכן