זחלית Comacchio Geo 205

גאו 205

חברת גאוטסט בע"מ גאה להיות חלק ממשפחת Comacchio מתוצרת איטליה, מהמובילות בתעשייה העולמית בייצור מכונות קידוח לכל מטרה. החברה עוסקת שנים רבות בפיתוח מכונות קידוח והובלת התעשייה העולמית בתחום זה.

גאו 205 היא מכונה זעירה וייעודית, מהמתקדמות בעולם לקטגוריות מכונות בדיקות וחקירת קרקע זעירות.

גאו 205 מיועדת לקידוחי ניסיון לפני בניה ולהוצאת חתך קרקע לצרכים הנדסיים כגון תמ"א 38, חניונים ומקומות צרים.

למכונות קידוח זו יכולות ביצוע גבוהות להוצאת מדגמים בקרקע סלעית, קרקע חולית, וקידוחים באמצעות בנטונייט.

מידות המכונה:
רוחב: 75 ס"מ -עד כ 135 ס"מ
אורך: 3 מ' עד כ 4.5 מ'
גובה: 2 מ' עד כ 2.4 מ'
משקל: 2.7 טון
שילדה: זחלית

קומחיו האיטלקית COMACCHIO

Comacchio נוסדה ב 1986 באזור הנקרא Comacchio שבאיטליה. חברת Comacchio, מהמובילות בתחום הקידוחים הגיאומכנים וגיאוטכנולוגים, מתכננת ומייצרת אסדות קידוח הפועלות בתחומי הגיאוטכניקה, היסודות, השבחת קרקע, מנהרות, קידוח בארות מים, גיאותרמיה וחישופי יסודות. 

חברת Comacchio דוגלת בערכים מקצועיים מהסטנדרטים הגבוהים והמחמירים בעולם ועל כן הם ממובילי תעשייה זו הן בקדמה והן כמובילי דעה. 

חברת גאוטסט בע"מ גאה להיות חלק ממשפחת Comacchio האיטלקית כחלק משיתוף פעולה ארוך טווח. 

גאו 205

גאו 205 היא מכונה זעירה וייעודית, מהמתקדמות בעולם לקטגוריות מכונות בדיקות וחקירת קרקע זעירות. המכונה בעלת זחל גומי כך שהיא לא פוגעת בתוואי השטח לדוגמא עם יש קידוחים בכביש מדרכה או בית פרטי אין חשש לנזקים.

מכונת קידוח זו הינה בעלת אבזור מתקדם המאפשר לבצע קידוחי ניסיון במקומות צרים עם גישה ותנאים מוגבלים. המכונה מאובזרת עם שתי משאבות ולכן היא לא מוגבלת ביכולות לבצע גם עבודות של חקירת קרקע בסלע או קדיחה בקרקע רוויה במים עם שימוש בנטונייט. כמו כן ניתן לקצר את מגדל המכונה ולבצע בדיקות קרקע תחת בנייני מגורים, בתוך מבנים, חניונים, גשרים, ומקומות צרים, צפופים ומקורים.

מכונת הקידוח מדגם גאו 205 החדשנית, יודעת לבצע קידוחי ניסיון בכל סוגי הקרקע, באפשרות מכונה זו היכולת לבצע קידוחי ליבה עם ציוד ווייר ליין, קידוחי בדיקות חלחול, ספירלות, ספירלות חלולות, בדיקות SPT, קידוחי גלעין לשימוש צרכים הנדסיים כמו גם חקירות והוצאות מדגמי בטון מכלונסאות או מקידוחי קרקע סלעית.

בנוסף לכך המכונה מאפשרת קידוחי ניסיון ושימוש בנטונייט בעומקים בהם הקרקע אינה מאפשרת קידוח ספירלה,
המכונה בעלת משאבה חזקה ולכן ניתן לבצע קידוחים עמוקים במי תהום.

על המכונה מותקן SPT אוטומטי המקנה תוצאה מדויקת לצפיפות הקרקע.

קהל ייעודי

מבנים ציבוריים, ווילות ובתים פרטיים, בנייני מגורים, כבישים, חניונים. בדיקות קרקע חקלאית, בדיקות קרקע פני התחלת בנייה, קידוחי ניסיון למבנים בתהליך תמ״א 38. אנו מתחייבים למתן שירות אמין מקצועי ומחירים נוחים!

מתוך גלריית עבודות

דילוג לתוכן