קידוחי ניסיון לתמ"א 38 ופינוי בינוי

קידוחי ניסיון לתמ"א 38

גאוטסט קידוחי ניסיון ובדיקות קרקע המובילה בתחום קידוחי הניסיון ובידיקות קרקע עבור פרויקטים עירוניים לקידוחי ניסיון בתמא 38.

קידוחי הניסיון עבור פרויקטים של פינוי בינוי ותמא 38 חברת גאוטסט מתמחה בקידוחי נסיון ובדיקות קרקע באמצעות מכונה קטנה ויעודית לקידוחים מסוג זה במקומות צרים, חניונים, או עבודה עם מנוף במידת הצורך תוך שמירה על הנקיון וללא חשש לנזקים, גינה/ שבילי גישה.
בנוסף בפרויקטים בהם נידרש לבצע בדיקות ניתור (פיזומטר) לצורך בדיקת מפלס מי תהום ניתן לבצע באמצעות המכונה שברשותינו, כמו כן ניתן לבצע קידוחים עמוקים עבור פרויקטים של תמא 38 מתבצעים באמצעות שימוש בבנטוניט/ קיסינג לשמירה על דופן הקידוח
חברתינו מבצעת קידוחי נסיון עבור מגוון חברות פרטיות וציבוריות מובילות.

בדיקות קרקע לתמא 38

שימוש בבנטוניט לקידוחי ניסיון ותמ"א 38 באזורים בהם מפלס מי התהום בעומק רדוד. נדרש לבצע קידוח הכולל שימוש בבנטוניט לצורך בדיקת הקרקע.
שימוש בפולימר עבור קידוחי ניסיון בתמ"א 38. מאפשר התקנת פיזומטר לצורך מדידת מפלס מי התהום.

ביצוע קידוחי ניסיון לתמ"א 38. באמצעות מכונה יעודית ומזערית ניתן לבצע את דרישות המפרט הנדסי, ז"א המכונה בעלת מבנה זעיר עם זחל גומי המקנה לה נידיות גבוהה. יכולות המכונה, נותנת מענה של קידוח לעומק של עד כ50 מטר והיא יעודית למקומות בהם הגישה מוגבלת.

בנוסף המכונה בעלת משאבה ויתרון זה מקנה לה את היכולת לביצוע קידוחי בנטונייט לצורך הקידוח או שימוש בפולימר לצורך התקנת פיאזומטר.

עבודת מנוף לפרויקטים בתמ"א 38

שימוש במנוף כאשר יש מגבלות גישה למכונה, נעזרים במנוף לכניסה ויציאה למבנה הקיים לצורך הקידוחי הניסיון בתמ"א

סקר קרקע לתמ"א 38 ושימוש במיני מחפרון לחשיפת יסודות

לצורך חקירת הקרקע במקרים מסוימים נדרש ע"י המפרט ההנדסי לחשוף שתים מיסודות המבנה.

להצעת מחיר

דילוג לתוכן